30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashën

Etiketim: Bashën

Braçe ironizon Bashën: Berisha i denjë të kandidojë në Bulevard ose...

0
Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar pasi kreu i PD-së, Luzim Basha deklaroi se ish- kryeministri i vendit Berisha do të kandidojë si deputet në...

Patozi si asnjëherë më parë, bën reagimin e papritur: Jam shumë...

0
Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar lidhur me propozimin e kreut të PD, Lulzim Basha për kufizimin e mandatit të kryeministrit. Patozi thotë...

Meta takohet sërish me Bashën: E porosita të ketë kujdes nga...

0
Ilir Meta ka zhvilluar një takim paraditen e sotme me kreun e PD-së Lulzim Basha. Ky takim mes tyre është i treti brenda korrikut. Ndërkohë...

Pas Ambasadorëve, Meta thërret Bashën në Presidencë: I kërkova të vazhdojë...

0
TIRANE- Presidenti, Ilir Meta, pas takimit me ambasadorët e BE në vendin tonë, ka zhvilluar një edhe me kreun e PD-së Lulzim Basha. Meta...

“Ky Kuvend do të hapë listat në 30 korrik!”/ Rama në...

0
Që prej orës 10 të paradites së sotme po mbahet seanca parlamentare me në fokus marrëveshjen e 5 qershorit. Nga foltorja e Kuvendit, Kryeministri...

“Jap dorëheqjen nëse ndërhyn” Mustafaj tregon bisedën me Bashën për kandidatët...

0
Anëtari i Komisionit të Përzgjedhjes së Kandidaturëve për deputet në Partinë Demokratike, Besnik Mustafaj foli në rubrikën “Opinion”, në News24, për zhvillimet e fundit politike,...

Arritja e marrëveshjes, Rudina Hajdari: Ditë historike, thirrja që kam për...

0
Pas firmosjes së marrëveshjes mes mazhorancës dhe opozitës parlamentare, në dalje të kryesisë së Kuvendit, deputetja Rudina Hajdari tha se kjo ishte një ditë...

“Mirëpresim Bashën dhe Kryemadhin” PS: Të hënën mblidhet Këshilli Politik, do...

0
Ditën e hënë do të mbahet mbledhja e radhës e Këshillit Politik, për të diskutuar për listat e hapura dhe për ndalimin e koalicioneve...

Balla ironizon Bashën dhe Kryemadhin: Ku ta gjej që të jenë...

0
Taulant Balla ka hedhur poshtë zërat se heqja e koalicioneve është për të mos lejuar PD dhe LSI të garojnë së bashku në zgjedhjet...

Listat e hapura dhe ndalimi i koalicioneve, Meta flet para takimit...

0
Presidenti Ilir Meta ka postuar një video të disa viteve më parë kryeministrit Edi Rama kur flet për ndërhyrjet në Kushtetutë për hapjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS