14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bartin

Etiketim: bartin

Kërkohet nga qytetarët në Podujevë të bartin maska dhe të ruajnë...

0
Shtabi Emergjent i Komunës së Podujevës për veprime dhe masa parandaluese e mbrojtëse nga COVID-19, në takimin e mbajtur sot ka shqyrtuar gjendjen aktuale...

Shumica e qytetarëve në Malishevë bartin maska, komuna ju shpërndanë atyre...

0
Shumica dërmuese  e qytetarëve të Komunës së Malishevës, të cilët dalin për të kryer obligime të ndryshme në qytet, po i bartin maskat mbrojtëse për...

Facebook dhe Instagram ua kujtojnë përdoruesve të bartin maska

0
Nga sot, mesazhi “Vini një maskë për të ndihmuar në parandalimin e përhapjes së COVID-19” do t’i shfaqet kujtdo në Facebook dhe Instagram, ndërkohë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS