27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barrierë

Etiketim: barrierë

Kontrolle të “rrepta” në La Liga: Tifozi thyen çdo barrierë dhe...

0
Edhe pse nuk ka tifozë të lejuar në stadiume për shkak të situatës me coronavirusin dhe ka kontrolle të mëdha për lojtarët, stafin dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS