26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barnave

Etiketim: Barnave

A ka ndryshuar çmimi i barnave në vend

0
Përkundër që çmimi i transportit ndërkombëtar i ilaçeve është rritur, shtrenjtim të barnave në Kosovë nuk ka, të paktën edhe për një kohë siç...

Përfundon investimi, Rama-Manastirliu në depon e barnave në QSUT: Standarde europiane...

0
Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, kanë parë nga afër investimin tashmë të përfunduar në Depon Qendrore të...

Agjencia Kombëtare e Barnave jep alarmin: Mos përdorni ranitidinë, ka lëndë...

0
Agjencia Kombëtare e Barnave njofton profesionistët e shëndetit dhe pacientët për një shtim efekti anësor të rëndësishëm në barin me lëndë aktive ‘Ranitidinë’ tablete. Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS