23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Baret

Etiketim: baret

​Kumbaro: Këtë vit baret e plazheve, me leje të posaçme të...

0
Nën drejtimin e ministres së Turizmit dhe Mjedisit së Shqipërisë Mirela Kumbaro është mbledhur Task Forca e turizmit, në vijim të punës që ka...

Evropa pret valën e dytë/ Mbyllen baret e natës në Katalonjë

0
Zyrtarët spanjollë të shëndetësisë kanë paralajmëruar se vendi mund të ketë hyrë tashmë në valën e dytë të koronavirusit ndërsa Franca, Gjermania dhe Belgjika,...

Spanjë/ Magaluf mbyll baret e klubet e natës prej shthurjes së...

0
Britanikët në rezortet spanjolle të Magaluf shijuan sot pijet e fundit pas vendimit për mbylljen e bareve dhe klubeve kryesore të natës prej rritjes...

Baret e restorantet shpejt do rrinë hapur edhe pas orës 21:00,...

0
Kryeministri Edi Rama ka sqaruar dhe njëherë oraret për baret e restorantet të cilat janë rihapur më 18 maj. Rama tha se në zonat e...

Nga nesër hapen baret! Mjeku Kalo: Të zbatojmë distancën dhe do...

0
Të hënën e 18 majit është vendosur të hapen baret e restorantet në vend, pas më shumë se dy muash të mbyllur për shkak...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS