16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bare

Etiketim: bare

Çmimet e kafeve në bare dhe restorante në muajin mars shënojnë...

0
Konsumi i kafesë e produkteve të tjera në bare, apo ngrënia e një dreke në restorant, në mars kushtonte më shtrenjtë se një vit...

Bare luftarak te Malaga

0
Keidi Bare si zakonisht ka qenë titullar te Malaga edhe në dy ndeshjet e para që ka zhvilluar skuadra andaluziane në Segunda Division menjëherë...

Bare: Fanella e Kombëtares është lëkura ime e dytë

0
Keidi Bare është shumë i lidhur me fanellën e Shqipërisë, ndërsa po kthehet në një lojtar kyç për Kombëtaren e drejtuar nga Reja. Tekniku...

Të parët në botë me 518 bare për 100 mijë banorë,...

0
Shumëkush habitet me numrin e lartë të kafeneve që ka në Shqipëri, që i gjen në çdo cep. Të dhënat zyrtare të INSTAT tregojnë...

Sot, kafe në lokal! Çfarë duhet të dini para se të...

0
Baret dhe restorantet hapin sot dyert, pas më shumë se dy muajsh të mbyllur, për shkak të masave të ndërmarra nga qeveria për të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS