19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bardheblu

Etiketim: bardheblu

Vllaznia synon të bëjë ‘kurban’ kampionët bardheblu për Kupat e Europës

0
Tirana i pret me petkun e kampiones së re të Shqipërisë kuqeblutë e Shkodrës. Në ndeshjen e nesëme, nevoja jetike për pikë është te...

Rama zbulon "dobësitë" e legjendës bardheblu

0
Një vit pa Fatmir Frashërin, legjendën e Tiranës dhe të futbollit shqiptar. Një nga tribunat e “Air Albania Stadium” mban emrin e tij, ndërkohë që sot e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS