30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barçës

Etiketim: Barçës

Ish-presidenti i Barçës frikësohet se Messi mund të largohet nga Camp...

0
Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka pranuar se është i frikësuar nga Lionel Messi, se mund të mos e zgjasë kontratën me klubin katalanas...

70 milionë euro + Junior Firpo: Plani i Barcës për Lautaro...

0
Barcelona nuk ka hequr dorë nga Lautaro Martinez. Skuadra katalane është duke vëzhguar akoma situatën e argjentinasit Lautaro Martinez. Presidenti i katalanëve, Josep Maria Bartomeu ka...

Mësohet arsyeja përse Griezmann u largua pas pjesës së parë në...

0
Sulmuesi i Barcelonës, Antoine Griezmann, kishte probleme muskulore në fitoren e katalonasëve 1:0 kundër Real Valladolidit, prandaj u zëvendësuar pas përfundimit të pjesës së...

Kandidati për president të Barçës: Në janar do ta shohim a...

0
Kandidati për postin e presidentit të Barcelonës, Victor Font, thotë se afati kalimtar i janarit, në vitin 2021, do të tregojë nëse Lionel Messi...

8 finalet e mbetura të Realit dhe Barçës

0
Gara për titullin e La Ligës po bëhet gjithnjë e më interesant. Barcelona ka lëshuar pikë të premten mbrëma duke barazuar 0-0 me Sevillën, për...

A është i gatshëm Messi për ndeshjen kundër Mallorca? Përgjigjet trajneri...

0
Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, mund të ndjehet i qetë. Ylli dhe kapiteni i kësaj skuadre, Lionel Messi, është i gatshëm për ndeshjen e 13...

Ish-presidenti i Barçës: Nëse Real Madridi do të ishte lider, sezoni...

0
Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Gaspart, thotë se kampionati në La Liga do të përmbyllej nëse Real Madridi do të kishte qenë në vendin e...

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin

0
Quique Setien ka deklaruar se do të dëshironte të stërviste sulmuesin e PSG, Neymar. Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti,...

Bernardo Silva paralajmëron City-n, kujton disfatën e Barçës

0
Mesfushori i Manchester City-t, Bernardo Silva, mendon se përballja me Real Madrid në Champions League nuk është aspak e mbaruar. Qytetarët kanë fituar 2-1 ndeshjen...

Ish-futbollisti i Barçës lë pa fjalë futbollin spanjoll me tatuazhin spektakolar

0
Marc Bartra, mbrojtësi i Real Betis, ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram një video, në të cilën tregon tatuazhin spektakolar, që e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS