17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Barcën

Etiketim: Barcën

Setien pranë shkarkimit: Nuk e di nëse do ta drejtoj Barçën...

0
Quique Setien i ka ditët të numëruara në stolin e Barcelonës. Një gjë të tillë e pranoi vetë trajneri i “blaugranave” në prononcimin pas humbjes...

Rivaldo “masakron” Barçën: Nuk ia ka fajin VAR-i, por futbolli i...

0
Rivaldo, legjenda e Barcelonës dhe ambasador i “Betfair”, nuk beson se problemi i katalanasve është çështja e arbitrimit, siç denoncohet nga presidenti Josep María...

Nuk ka shpresa për Barçën

0
A do të marrë Xavi Hernandez drejtimin e Barcelonës? Kjo ishte tema që po diskutohej ditët e fundit në mediat spanjolle, por jo vetëm. Sot e kemi...

Richarlison dhe dy dështimet që e bindën të refuzonte Barçën

0
Sulmuesi i Everton-it, Richarlison, ka zbuluar arsyen pse ka refuzuar Barcelona-n jananrin e kaluar. Sulmues 23-vjeçar, i cili u ble nga Everton për 44 milionë...

Messi në bisedime me Barçën: Kontratë e re deri më 2023...

0
Barcelona dhe Lionel Messi i kanë filluar bisedimet për ripërtëritjen e kontratës, pasi afati i fundit që superylli argjentinas të konfirmojë nëse dëshiron të...

Zbulohet e vërteta e Interit me Messin: “Në vitin 2008 e...

0
Zemra i rrah për Barcelonën, andaj nuk do ta shohim Lionel Messin të largohet asnjëherë nga Camp Nou – vetëm kur të vijë dita...

Coutinho ka shumë cilësi, por nuk funksionoi për Barçën

0
Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Sylvinho i është bashkuar debatit mbi planet e gjigantit katalunas për të blerë Neymarin nga Paris Saint-Germain. Sylvinho, ish-trajneri i Lyonit, ka parë Neymarin teksa punonte në Francë,...

Prapaskena e Arda Turan: Doja Bayernin, menaxheri me Barçen ma hodhën!

0
Mesfushori problematik, Arda Turan, ka folur në lidhje me me kalimin e tij te skuadra e Barcelonës. Ai ka deklaruar se nuk e dinte...

I prish punët me Barçën

0
Mesfushori kroat nuk do ta vazhdojë kontratën dhe pritet të largohet nga “Camp Nou” gjatë verës që vjen Ivan Rakitiç i ka prishur përfundimisht punët me...

Laporta nuk ka dyshime: Messi do të vazhdojë kontratën me Barcën

0
Lionel Messi nuk do të ketë asnjë problem për të nënshkruar vazhdimin e kontratës me Barcelonën, sipas ish-presidentit Joan Laporta. E ardhmja e Messit në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS