20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barcelonën

Etiketim: Barcelonën

Koulibaly: Do doja të qëndroja te Napolin gjithë jetën, kemi shanse...

0
Kalidou Koulibaly ka thënë se do të dëshironte të qëndronte te Napoli gjithë jetën, por nuk mund të bëj premtime, ndërsa ka folur edhe...

Gattuso i shqetësuar për pandeminë, para duelit me Barcelonën

0
Trajneri i Napoli është i shqetësuar me situatën nga pandemia Covid-19. Gennaro Gattuso, njeriu në krye të stolit të Napoli, para ndeshjes së kthimit në...

Kritikon Barcelonën

0
Dani Alves ka folur në lidhje me shitjen e Arthur tek Juventus në një intervistë të dhënë për Radio Catalunya. “Transferimi i tij te bardhezinjtë?...

Manaj nuk mund të debutojë me Barcelonën A

0
Reali i Madridit e mbylli llogarinë e trofeut të La Liga-s vetëm një ndeshje para fundit të kampionatit, për të nxjerrë të humbur Barcelonën....

Messi ‘trondit’ Barcelonën: Nëse vazhdojmë kështu, humbasim edhe ndaj Napolit

0
Barcelona pësoi humbje shokuese në ‘Camp Nou’ kundër Osasuna, e cila me një lojtar më pak arriti të merrte tre pikë. Kjo prishi ecurinë e...

Osasuna me një lojtar më pak befason Barcelonën në ‘Camp Nou’

0
Barcelona është befasuar nga Osasuna në ‘Camp Nou’. Katalanasit pësuan humbje 1:2, me mysafirët që realizuan golin e fitore sa ishin me një lojtar më...

Lajm tronditës për Barcelonën

0
Pas rikthimit nga lëndimi të De Jongit dhe Arthur Melos, Barcelona sot ka marr një lajm të keq . Talenti i skuadrës, Alex Collado është...

“Nuk mund ta imagjinoj Barcelonën pa Messin”

0
Spekulimet vazhdojnë të rriten për një largim të mundshëm të Lionel Messit nga Barcelona në vitin 2021. Megjithatë, ish futbollisti i Barcelonës, Arsenalit dhe shumë...

Haxhija për Manajn: Nuk luan me Barcelonën, ekip i dorës së...

0
Menaxheri shqiptar, Sokol Haxhija, ka dhënë opinionet e tij rreth lëvizjes së futbollistëve tanë dhe merkatos së verës. Duke veçuar dy rastet e sulmuesve,...

Ylli i ri i Arsenalit në bisedime me Barcelonën

0
Mesfushori i Arsenalit, Matteo Guendouzi raportohet se është në bisedime me kampionin aktual të Spanjës, Barcelonën. Futbollisti në fjalë nuk ka raporte të mira me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS