23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Barcelonan

Etiketim: Barcelonan

Rivaldo tremb Barcelona-n: Kam një ndjesi të keqe…

0
Pas disfatës së pësuar kundër Osasuna-s ka dy pasiguri të mëdha në shtëpinë e Barcelona-s. E para ka lidhje me sfidën e ardhshme në...

“Arthur te Juventusi?”, Setien driblon dhe nxjerr klubin Barcelonan!

0
Trajneri i Barcelonës, Quique Setién, në mënyrë të pashmangshme foli për të ardhmen e Arthur në konferencën e sotme për shtyp në prag të...

Merkato në kohën e Covid-19, “11 përforcime” për Barcelona-n

0
“11 përforcime” ka qenë titulli në faqen e parë të Mundo Deportivo-s këtë të martë. E përditshmja spanjolle i është refeurar lojtarëve në pronësi të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS