17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Barcelonafavorite

Etiketim: Barcelonafavorite

Modriç: Bayerni dhe Barcelona favorite për Championsin

0
Në fushë Luka Modriç është një himn i thjeshtësisë, elegancës dhe teknikës. Në librin e jetës së tij, ai tregon historinë e një njeriu...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS