Ballina Etiketimet Barbaroza

Etiketim: Barbaroza

Barbaroza është simbol i rëndësishëm në shtëpi: Këtë lule të bukur...

0
Çdo lule ka simbolikën e veçantë, ndërkaq barbarozat përfundimisht janë simbol i lumturisë dhe i bukurisë Besohet që barbaroza e kuqe tërheq energji të mirë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24