23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Barbar

Etiketim: barbar

Xhaçka: Shqipëria dënon ashpër sulmin barbar në Izrael

0
Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka ka dënuar sot sulmin sulmin "terrorist" në Izrael, ku pesë persona humbën jetën dje në...

Foto/ Arrestim barbar, policët në Brazil shtrinë në tokë të moshuarën...

0
Dy policë në Sao Paulo të Brazilit, janë pezulluar nga detyra dhe janë vendosur në hetim, pasi njëri prej tyre shkeli me këmbë mbi...

Shkatërrohet monumenti në Apoloni, Meta: Akt barbar dhe anti-kombëtar

0
Presidenti Meta dënon me forcë aktin e shkatërrimit të një prej monumenteve përbërëse nga më të rëndësishmit e Parkut Arkeologjik të Apolonisë. Meta e ka...

Dëmtimi i monumentit në Apoloni, Meta: Akt barbar

0
Dëmtohet një prej monumenteve të Parkut Arkeologjik Kombëtar të Apolonisë. Persona të paidentifikuar kanë shkatërruar këtë monument, ndërsa ende nuk ka asnjë të dyshuar....

Le Monde: Teatri Kombëtar në Shqipëri shembet nga qeveria, një akt...

0
Kryeministri shqiptar Edi Rama kënaqet të nxjerrë në pah karrierën e tij si artist vizual dhe shijet si piktor. Në kohën kur ai ishte kryebashkiak...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS