Ballina Etiketimet Barazis

Etiketim: barazis

Mosrespektimi i barazisë gjinore në Ekzekutiv mbetet sfidë për shumicën e...

0
Barazia gjinore në qeveritë komunale deri më tani nuk është realizuar siҫ duhet. Në këtë aspekt përfaqësimi i gruas në Ekzekutivin lokal mbetet nën...

Shkelje e barazisë në tendera/ SPAK kërkon 1 vit e 8...

0
Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, SPAK ka dhënë pretencën dhe kërkon 1 vit e 8 muaj burg për ish-drejtorin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24