Ballina Etiketimet Barazimin

Etiketim: barazimin

Sarri i dëshpëruar me barazimin ndaj Sassuolos: Na mungon qëndrueshmëria

0
Maurizio Sarri ka folur pas barazimit 3-3 me Sassuolon duke thënë se e pranon se Juventusi ka një potencial shumë të madh dhe në...

Kololli asiston në barazimin e Zurich-ut

0
Skuadra e Zurich-ut importon një pikë të madhe në duel me Xamaxin, në takimin që përfundoi me rezultat1 1:1, në ndeshjen e 29-të të...

Kjo është nota e Milot Rashicës në barazimin e Werderit me...

0
Werderi nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola përballë Monchengladbachut. Takimi u mbyll 0-0, me skuadrat që ndanë nga një pikë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24