14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bankë

Etiketim: bankë

Çmenduria e Antonios në Premier League, Ajeti në bankë 

0
Futbollist Michail Antonio është shënues i katërfishtë në javën e 35-të në Premier League, duke thyer rekord.  Ai shënon katër gola për fitoren e West...

Covid-19 ”infekton” institucionet financiare në Elbasan, pozitiv drejtori i një banke

0
Nga 19 tamponë të marrë një ditë më parë në Elbasan, 4 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.  Mes të infektuarve eshte edhe drejtori i një...

Koronavirusi/ Rasti i ri në Elbasan, një punonjëse banke

0
Në komunikatën e përditshme, teksa deklaroi se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 3 humbje jete dhe 82 të infektuar, Ministria e Shëndetësisë...

Dezinfektues në çdo bankë, shenja distancimi/ Masat e marra për kthimin...

0
Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini ka shpjeguar masat për kthimin e maturantëve në shkollë. Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini ka përcjellë...

Amerikanët hetojnë një bankë suedeze për para të dyshimta nga Rusia

0
Transmetuesi publik i Suedisë ka raportuar se hetuesit amerikanë janë duke e hetuar njërën nga bankat më të mëdha suedeze për transaksione të dyshimta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS