Ballina Etiketimet Bankave

Etiketim: bankave

Rama u kërkon bankave të ofrojnë sa më shumë shërbime online

0
Qeveria shqiptare bëhet gati për hapin e radhës në fushën e digjitalizimit, pas kalimit të të gjitha shërbimeve "online" nga 1 maji.Gjatë një takimi...

Basha letër bankave: Mos financoni PPP-të që pastrojnë para të drogës,...

0
Kryetari i PD, Lulzim Basha, i ka dërguar një letër të gjitha bankave që operojnë në Shqipëri dhe Guvernatorit të BSH, Gent Sejko duke...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24