14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bangladesh

Etiketim: Bangladesh

Bangladesh, Covid-19/ Njerëzit nuk shkojnë në spital: Më mirë vdesim në...

0
Mijëra shtretër për pacientët me koronavirus në Bangladesh janë bosh, megjithëse vendi po përballet me një rritje të shpejtë të rasteve të sëmundjes. AFP...

Rrëshqitja e dheut si pasojë e ciklonit, detyroi evakuime masive në...

0
Më shumë se dy milionë banorë janë evakuuar në Indi dhe Bangladesh, si pasojë e ciklonit Bulbul, që goditi gjirin e Bengalit. Stuhitë e fuqishme...

Dënim me vdekje për 16 personat që dogjën një vajzë në...

0
Një gjykatë në Bangladesh dënoi 16 vetë me vdekje për vrasjen e një vajze, e cila e akuzoi mësimdhënësin e saj për ngacmim seksual. Nusrat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS