Ballina Etiketimet Bandit

Etiketim: Bandit

Intervista /Fatos Rushiti: Vota në Itali një mësim për BE që...

0
Fitorja e së djathtës ekstreme në Itali ka rizgjuar dyshime dhe pikëpyetje në Europë por edhe deri në SHBA se një nga vendet themluese...

“E dua se është bandit”, i gjithë rrjeti po “zien” pas...

0
Këngëtarja Era Istrefi është përfolur gjithmonë në mediat rozë për jetën e saj private. Pak kohë më parë e ftuar në emisionin “Më lër të...

“Banditët kanë nxjerrë emra ministrash dhe deputetësh”, Berisha: Po pengohen marrëveshjet...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se në dëshmitë e tyre anëtarët e bandave kanë dhënë emra ministrash dhe deputetësh të PS. Për këtë arsye...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24