10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Bananet

Etiketim: bananet

Kaliumi mbron zemrën, bananet, avokadot dhe patatet janë të mira për...

0
Kaliumi që gjendet në banane, patate ose avokado mbron arteriet duke zvogëluar rrezikun e problemeve të zemrës. Studiuesit ishin në gjendje të demonstrojnë efektet...

Pronari i kontejnerëve: Mbaj përgjegjësi vetëm bananet, kriminelët s’dalin në TV...

0
Pronari i kompanisë ‘Alba Exotic Fruit’, që ka bërë porosinë e bananeve ku u kap 137 kg kokainë në Portin e Durrësit, mohon që...