17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bananes

Etiketim: bananes

Sekreti i bananes në shëndetin e zemrës

0
Konsumimi i një bananeje në ditë ju ndihmon të mbani larg sëmundjet kardiovaskulare, mban larg infarktin, ruan shëndetin e syve dhe të lëkurës, sjell...

10 të mirat shëndetësore që sjell konsumimi i bananes

0
Ajo konsiderohet si një ndër frutat më të mira dhe më të shëndetshme. Jo më kot vlerësohet si e tillë dhe jo më kot...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS