30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bamir

Etiketim: Bamir

Si duhet të jetë presidenti në krye të shtetit shqiptar? Bamir...

0
Ish-presidenti Bamir Topi i ftuar në "Top Story" tha se janë disa figura me vlera të forta politike sot jashtë parlamentit shqiptar, të cilat...

Bamir Topi: Basha nuk e meriton postin e presidentit

0
Ish-presidenti Bamit Topi ka deklaruar se ka probabilitet që ish-kreu i PD Lulzim Basha të zgjidhet president. I ftuar në emisionin Log në Abc,...

“Betejat e humbura të Tiranës”/ Veliaj uron Bamir Topin për librin:...

0
"Betejat e humbura të Tiranës" është libri i ri i ish-Presidentit Bamir Topi, të cilin e promovoi para dy ditësh, mes miqsh dhe kolegësh.Kryebashkiaku...

Bamir Topi del kundër propozimit të bujshëm të kryeministrit Rama

0
Deklarata e kryeministrit Rama se qeveria ka gati projektligjin për ligjërimin e prodhimit të kanabisit për qëllime mjekësore, u komentua nga përfaqësuesit e opozitës...

Ish-Presidenti i Shqipërisë Bamir Topi flet për martesën e vajzave dhe...

0
Ish-Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Prof. Dr Bamir Topi në një lidhje direkte nga shtëpia e tij për “E Diell” në Top Channel zbuloi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS