16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balsami

Etiketim: balsami

Balsami me dy përbërës që u jep flokëve jetë dhe gjallëri

0
Kujdesuni për flokët tuaj rebelë me medikamentet e gjetura në shtëpi si sherbela, kamomili apo farat e linit. Këto të fundit sigurojnë një balsam...

Ç’të duhet balsami për flokët, kur ke majonezën?

0
Koha e lagësht dhe e ftohtë i irriton flokët dhe për pasojë sjell edhe këputjen apo dëmtimin e tyre. Nëse ke flokë të ashpër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS