26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balotellin

Etiketim: Balotellin

Brescia në luftë me Balotellin – uebsajti zyrtar i klubit publikon...

0
Karriera e Mario Balotellit si futbollist përgjithmonë do të etiketohet si “potencial i papërmbushur”. Vec nëse italiani papritur shndrrohet në Cristiano Ronaldo në “pleqëri”,...

Sneijder: Mou e dinte që pinim duhan, Balotellin e poshtëroi në...

0
Eshtë folur shumë për mënyrën se si Jose Mourinho e menaxhon dhomën e zhveshjes, për problemet që ka pasur me disa prej lojtarëve të...

Brescia nis procedurat pa humbur kohë, përfundon kontratën me Balotellin

0
Balotelli është jashtë ekipit që nga rifillimi pasi pati debat me pronarin e Brescia Massimo Cellino. Këtë mëngjes, u konfirmua që Rondinelle kishin ushtruar të...

Mancini nuk humb shpresat për Balotellin

0
Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, ka patur shumë përplasje me Mario Balotellin. Ai u kap keq me të te Manchester City dhe e njeh...

Balotellin e përzënë nga klubi, ja si reagon sulmuesi

0
Luftë të hapur mes Mario Balotellit dhe Brescias. SuperMario u paraqit në qendrën sportive “Torbole Casaglia” mëngjesin e kësaj të marteje në shoqërinë e...

Cellino dëbon Balotellin, i kërkon prishjen e kontratës

0
Mario Balotelli mbyll para kohe aventurën e tij te Brescia dhe e bën këtë në mënyrën më të keqe të . Ende pa u...

Probleme për Balotellin, sërish mungon në stërvitje

0
Sulmuesi i Brescia Mario Balotelli ka munguar përsëri në stërvitje, në mes të raporteve se një betejë ligjore është në horizont. ANSA, Calciomercato.com dhe Tuttomercatoweb...

Mancini ngacmohet për Balotellin, reagon ashpër

0
Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, në intervistën e tij të fundit ka folur dhe në lidhje me sulmuesin Mario Balotelli. Numri një i klubit...

Pronari i klubit të Serisë A: Gabova që e transferova Balotellin

0
Pronari i Brescias, Massimo Cellino, i ka konfirmuar lajmet për marrëdhënien e keqe mes tij me sulmuesit italian Mario Balotelli, duke thënë se kishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS