26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ballshit

Etiketim: Ballshit

Naftëtarët e Ballshit protestojnë para Ministrisë së Infrastrukturës

0
Protesta e naftëtarëve të Ballshit është zhvendosur ditën e sotme para Ministrisë së Infrastrukturën në Tiranë. Dhjetëra protestues janë grumbull me njëri-tjetrin janë përballur me...

Grumbullim kundër rregullave anti-Covid, procedohen 8 protestues të uzinës së Ballshit

0
Tetë protestues të uzinës së Ballshit, të cilët ishin pjesë e protestës para uzinës së Ballshit për të kërkuar rrogat e prapambetura janë proceduar...

Balluku mbledh Task Forcën për Naftën: Bankers dhe ALLUM marrëveshje për...

0
Sektori i naftës është një nga sektorët me kontributin më të madh në buxhetin e shtetit, por situata e krijuar nga pandemia COVID-19 e...

700 punëtorë përfundojnë në rrugë, mbyllet rafineria e Ballshit – Lajmi...

0
Uzina e Përpunimit të Thellë të Naftës në Ballsh ka ndërprerë aktivitetin duke lënë pa punë mbi 700 punëtorë. Përfaqësuesit e uzinës e kanë lidhur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS