23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ballit

Etiketim: ballit

Pasi mposhti koronavirusin, deputeti i Ballit ngre dyshime: Në Kuvend ka...

0
Deputeti Adriatik Alimadhi, ka bërë një deklaratë të fortë pasditen e sotme, teksa ka qenë duke folur për gjendjen e tij shëndetësore dhe infektimin...

Nga i gjerë, tek i harkuar dhe i shkurtër, zbuloni çfarë...

0
Forma e ballit mund të tregojë shumë për personalitetin tuaj. Aftësia për të lexuar përmes fytyrës së një personi është një teknikë tërheqëse dhe...

Zbuloni çfarë tregon forma e ballit për personalitetin tuaj

0
Aftësia për të lexuar përmes fytyrës së një personi ose fizionomisë është një teknikë tërheqëse dhe një art i lashtë, i cili ju lejon...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS