14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ball

Etiketim: Ball

Tërmet me magnitudë 3.2 ballë në Tiranë

0
Tirana është goditur nga një tërmet, pasditen e së dielës - rreth orës 17:25.Sipas të dhënave të para sizmologjike të volcanodiscovery, tërmeti ka qenë...

Mike Pompeo në Tiranë, takohet me Taulant Ballën

0
Ish-sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo ka mbëritur në Tiranë në kuadër të 100 vjetorit të marrëdhënieve Shqipëri- SHBA.Mike Pompeo vjen në Tiranë më...

‘Tërmet 3-ballësh’ nga Vrioni, sulmuesi ynë i kombëtares mrekullon Austrinë

0
Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Giacomo Vrioni ka dhuruar spektakël mbrëmjen e djeshme në kampionatin austriak, teksa ka arritur të realizojë tre gola për Tirolin.Vrioni...

Analisti i njohur ia thotë troç Taulant Ballës: Edhe Big Brother...

0
Analisti Afrim Krasniqi ka qenë i pranishëm sot në konsultën e Shoqërisë Civile me kreun e Gurpit Parlamentar të PS-së Taulant Balla për kandidaturat...

Pas Alibeajt dhe Nikollës, ambasadorja amerikane takim me Ballën

0
Ambasadorja amerikane Yuri Kim po zhvillon një takim me kreun e grupit parlamentar të PS-së, Taulant Ballanë kryesinë e Kuvendit.Takimi me Ballën në kryesinë...

Yuri Kim nuk i ndahet Kuvendit, sot takon Taulant Ballën

0
Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka mbërritur për të tretën ditë radhazi në kryesinë e Kuvendit të Shqipërisë.Ambasadorja po zhvillon një takim me kreun e...

Rezoluta për Ukrainën përplas Berishën me Ballën: Vasalë të Vuçiçit!

0
Kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla, dhe ish-kryeministri Sali Berisha janë përplasur ashpër në Kuvend ndërsa diskutohej Rezoluta për Ukrainën.Ish-kryeministri Sali Berisha e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS