14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balina Bodinaku

Etiketim: Balina Bodinaku

Balina Bodinaku i kundërpërgjigjet Beatrixës për mesazhet e publikuara: Më është prekur privatësia

Balina Bodinaku i kundërpërgjigjet Beatrixës për mesazhet e publikuara: Më është...

0
Një debat virtual është ndezur së fundmi mes këngëtares Beatrix Ramosaj dhe opinionistes së Big Brother VIP, Balina Bodinaku.Ramosaj publikoi të martën disa biseda...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS