18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balerini

Etiketim: balerini

Balerini që u arratis nga Ukraina po kritikohet si ‘frikacak’, reagojnë miqtë e tij: Ai hoqi dorë…

Balerini që u arratis nga Ukraina po kritikohet si ‘frikacak’, reagojnë...

0
"Maksim Chmerkovskiy nuk është më ukrainas dhe nuk kishte për detyrë të qëndronte dhe të luftonte ushtrinë e Putinit, sepse ai është teknikisht amerikan...
Arriti të largohej nga Ukraina në ShBA, balerini Chmerkovsky: Ndjej turp dhe faj, isha i vetmi bu…

Arriti të largohej nga Ukraina në ShBA, balerini Chmerkovsky: Ndjej turp...

0
Ai është i sigurt në shtëpi në Los Angeles pasi u arratis nga lufta në Ukrainë dhe Maksim Chmerkovsky, 42 vjeç, duket se mbështetet...
Balerini Maksim Chmerkovskiy arrin të largohet nga Ukraina, ribashkohet me bashkëshorten në Shtet…

Balerini Maksim Chmerkovskiy arrin të largohet nga Ukraina, ribashkohet me bashkëshorten...

0
Maksim Chmerkovskiy pati një ribashkim emocional me gruan Peta Murgatroyd, teksa është kthyer të mërkurën nga Ukraina në Amerikë.Ai bëri një fluturim me Finnair...

Balerini i njohur shqiptar rrëfen dramën e jetës së tij: E...

0
Balerini Graciano Tagani rrëfeu dje në emisionin  ‘E diell’ një histori personale. Ai tha se prindërit e tij janë divorcuar shumë vite më parë...

Balerini shqiptar akuza të forta ndaj VIP-ave: Përveç kokainës, çfarë nuk...

0
Gazetari Ronaldo Sharka, teksa ka intervistuar Graciano Taganin për "Mes Yjesh" , mes të tjerash e ka pyetur balerinin se ka dëgjuar që  shumë...

Balerini e tradhtoi me një vajzë më të re, Rovena Dilo...

0
Plot 4 vite lidhje morën fund pak muaj më parë, kur këngëtarja e njohur Rovena Dilo dhe i dashuri i saj balerin disa vite...

Rovena Dilo flet për herë të parë publikisht për ndarjen nga...

0
Para pak kohësh u përfol jo pak në median rozë ndarja e këngëtares së njohur Rovena Dilo nga i dashuri me të cilin bashkëjetonte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS