27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balerinat

Etiketim: balerinat

Dëshmia e pronares së klubit të natës: ‘Futeshin te dhoma poshtë...

0
“Kam parë klientë që ngriheshin nga tavolina dhe futeshin në dhomën pranë banakut . Ata thithnin përmes hundës pluhur të bardhë që e kishin...

Pas stuhisë… balerinat u kthehen piruetave

0
Nën kupolën e famshme të Palais Garnier, gjashtë balerina po praktikohen nën tingujt e pianos. Një pamje paqësore që bie ndesh me trazirat në...

Balerinat ‘e mërzitshme’ që VIP-at iu rikthyen sërish

0
Këpucët e sheshta të baletiti ishin cool ne fillim të viteve 2000 falë Kate Moss dhe dobësisë që kishte ajo për balerinat me fjongo...

Mes Luanës dhe Marinës, ja cila është goca shembullore dhe cila...

0
E nisën së bashku karrierën në ekran, për t’u ndarë më vonë, në dy televizione konkurrente. Marina dhe Luana Vjollca janë motrat e pandara...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS