26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Balerina

Etiketim: balerina

Festë në klubin e natës, arrestohen 7 balerina dhe 2 administratorë...

0
Policia njoftoi se administratorë të klubeve të natës janë proceduar penalisht në Durrës, pasi kanë hapur aktivitetin në kundërshtim me aktin normativ për koronavirusin....

Hapën klabet e natës, gjoba dhe procedim penal për pronarët, shoqërohen...

0
Dy administratorë të klubeve të natës janë proceduar penalisht në Durrës pasi kanë hapur aktivitetin në kundërshtim me aktin normativ për koronavirusin. Bëhet fjalë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS