26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Balenuk

Etiketim: Balenuk

Bale nuk dukej i interesuar të përfshihej në festë

0
Marrëdhëniet e tendosura të Gareth Bale me Real Madridin dhe tifozët e klubit kanë arritur një nivel të ri ditën e enjte kur klubi u shpall kampion për herë të 34-të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS