30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bale

Etiketim: Bale

Toni Kroos flet për situatën e Gareth Bale në Real Madridin...

0
Zinedine Zidane dhe Gareth Bale nuk kanë asnjë marrëdhënie me njëri-tjetrin, dhe kjo situatë është vërejtur dhe ka ndikuar edhe te pjesa tjetër e...

Kroos: Situata e Bale, e pakënaqshme për të gjithë

0
Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, e ka pranuar se situata e Gareth Bale në klubin madrilën është e pakënaqshme për të gjithë, përderisa...

Bale befason të gjithë me emrin e klubit për sezonin e...

0
Gareth Bale duket se nuk ka dyshime për të ardhmen e tij. Gareth Bale ka mbyllur një sezon të vështirë në La Ligë me ekipin...

Bale në “luftë” të hapur me Zidane, agjenti zbulon të ardhmen...

0
Prej kohësht flitet e madje duket qartë që Gareth Bale nuk është i lumtur te Real Madrid. Gjestet e sulmuesit uellsian në çdo ndeshje e...

Agjenti zhgënjen Real Madridin: Bale nuk do të largohet

0
Gareth Bale nuk do të largohet nga Real Madrid këtë verë, ka deklaruar agjenti i lojtarit, Jonathan Barnett, që ka thënë se lojtarët më...

Bale nuk largohet nga Real Madridi as këtë verë, konfirmon menaxheri...

0
Gareth Bale nuk do të largohet nga Real Madridi këtë verë, sipas menaxherit të tij Jonathan Barnett, i cili thotë se uellsiani është ndër...

Zidane e shpjegon pse Bale dhe James munguan kundër Leganes

0
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, e ka shpjeguar mungesën e Gareth Bale dhe James Rodriguez, në barazimin e Real Madridit 2:2 kundër Leganes...

Gareth Bale kërkoi nga Zidane që të mos e grumbulloj fare...

0
Gareth Bale ka refuzuar të ftohet për ndeshjen e sotme të Real Madridit ndaj Leganesit. Tani për tani, Gareth Bale është larg e më larg...

Zidane nervozohet pasi pyetet për Bale

0
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, është ngopur me pyetje rreth Gareth Bale, i cili vazhdon të mbetet në stol, pasi u zemërua me...

“Bale, atleti më i mirë që kam parë”

0
Jesus Olmo mendon se Gareth Bale wshtw “i aftë për të shkëlqyer në pothuajse çdo sport” Ish shefi mjekësor i Real Madridit, Jesus Olmo, e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS