26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bajri

Etiketim: Bajri

Pjesë e grupit “Bajri”/ Gjykata e Shkodrës liron nga qelia, Behar...

0
Gjykata e Shkodrës ka liruar nga burgu Behar Bajri i cili u arrestua si pjesë e grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Mësohet se...

Enver Bajri dhe Emrah Plaku të piketuarit e radhës nga OFL,...

0
Vijon Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit të Ligjit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS