14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bajgora

Etiketim: Bajgora

Në ditët e pranverës, Bajgora mbulohet nga bora

0
Edhe pse kemi hyrë në sezonin pranveror, duket sikur dimri nuk ka ikur.Derisa në kryeqytet dhe në disa prej qyteteve të tjera ka reshje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS