30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Baghdadin

Etiketim: Baghdadin

Pentagoni tregon videot si amerikanët vranë kreun e ISIS, Al Baghdadin

0
Trump tha se lideri i ISIS iku me vrap dhe qante e ulërinte e vdiq si qen, por në videot e lëshuara nga ushtria...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS