16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Babit

Etiketim: babit

Fatma dhe Alfio na prezantojnë Noah dhe qenka kopje e babit!!!!

0
Fatma dhe Alfio na e kanë treguar me cdo mënyrë të mundshme lumturinë që ka sjellë në jetën e tyre ardhja ne jete e...

Balerini i njohur shqiptar rrëfen dramën e jetës së tij: E...

0
Balerini Graciano Tagani rrëfeu dje në emisionin  ‘E diell’ një histori personale. Ai tha se prindërit e tij janë divorcuar shumë vite më parë...

Si reagon Hana kur dëgjon këngën e babit? Kjo video do...

0
Pak ditë më parë, Mozzik publikoi projektin e tij më të fundit muzikor me titull ‘Dhelpër Dinake’. Kënga ka rezultuar të pëlqehet shumë nga ndjekësit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS