30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Babameto

Etiketim: Babameto

“Vini maskë dhe ruani distancën”/ Apeli i mjekes Babameto: Duhet të...

0
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka ndarë në faqen e saj në Facebook një videomesazh drejtuar qytetarëve nga mjekja e njohur,...

“Ju lutem dëgjoni apelin e prof. Adriana Babameto”, Manastirliu shpërndan mesazhin...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogera Manastirliu ka publikuar sot apelin e profesoreshës Adriana Babameto, teksa kjo e fundit bën thirrje për rritje të përgjegjësisë nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS