24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Baballarëve

Etiketim: baballarëve

FOTO/ Dashuria e baballarëve për vajzat, lot dhe emocione kur ato...

0
Fotografi që fiksojnë emocione të forta. Lot dhe ndjesi emocionuese të baballarëve, teksa shoqërojnë të bijat drejt altarit. Në galerinë e mëposhtme të fotove do...

Në Ditën e Baballarëve, aktori i njohur merr dhuratën më të...

0
Kjo e diel e tretë e qershorit nuk përkon vetëm me solsticin e verës dhe me eklipsin e Diellit, por është edhe një ditë...

Kështu e quan Kim, bashkëshortin në ditën e baballarëve

0
Yjet festuan ditën e baballarëve të tyre derisa nderuan ata ditën e diele. Kim Kardashian e quajti burrin e saj prej gjashtë vitesh, Kanye West,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS