30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Avokatët

Etiketim: avokatët

Fshehu shkarkimin, gjyqtari Daci në SPAK, avokatët: S’ka arsye të pezullohet

0
Është paraqitur në Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar,  anëtari i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, Luan Daci i cili është...

Kim takohet me avokatët për t’u divorcuar nga Kayne

0
E ka vendosur. Pas deklaratave të Kayne West për Kim dhe nënën e saj, Kim e ka vendosur që të ndahet nga bashkëshorti i saj. Ajo...

Pezullimi i Luan Dacit/ Gjykata i komunikoi vendimin, avokatët: Do ta...

0
Të dielën , Gjykata e Posaçme i komunikoi Luan Dacit, anëtarit të Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, masën e pezullimit nga detyra, vendim ky...

La Repubblica: Mjekët, avokatët dhe vizitorët e Assange u spiunuan –...

0
Tingëllon si një film i James Bond, por me të vërtetë ndodhi. Julian Assange, gazetarët e WikiLeaks dhe çdo avokat, reporter, politikan, artist dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS