19.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Avni Ponari

Etiketim: Avni Ponari

U infektua nga COVID-19, sipërmarrësi shqiptar hedh akuzat e forta: Po...

0
Sipërmarrësi Avni Ponari ka treguar ditët e tij të vështira të luftës me COVID-19 dhe e ka cilësuar një gabim të pafalshëm qëndrimin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS