14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Aventurierët

Etiketim: aventurierët

Ndryshimet Kushtetuese/ Presidenca: Të gjithë të distancohen nga aventurierët dhe Haxhi...

0
Presidenca ka reaguar për ndryshimet e fundit kushtetuese që komisioni i ligjeve u hapi rrugë sot. Në një reagim të presidentit Meta të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS