18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Avdullah

Etiketim: Avdullah

Zyra e presidentit Macron jep detaje të takimit me Avdullah Hotin,...

0
Presidenca franceze dha informacione lidhur me takimin që zhvilloi një ditë më parë presidenti Emmanuel Macron me kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hoti. Në...

Kryeministri Rama takohet me Avdullah Hotin

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shkuar ditën e sotme për një vizitë në Kosovë dhe po takohet më të gjithë drejtuesit politik. Pas...

Avdullah Hoti reagon pasi Liverpooli fitoi Premier Ligën pas 30 vitesh

0
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar pasi skuadra e Liverpoolit arriti të fitoj Premier Ligën pas 30 vitesh. Hoti i cili njihet si një...

Akuzat e Prokurorisë Speciale për Thaçin/ Avdullah Hoti: Do kthehem në...

0
Në Shtëpinë e Bardhë nuk do të ketë takim. Pas anullimin të takimit të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për shkak të akuzave të...

Bim Bimma ironizon me postimin e bërë, ilustron kryeministrin Avdullah Hoti...

0
Reperi e ka bërë të ditur tashmë se është kundër kësaj kaste politike. Bim Bimma me anë të disa postimeve që ka bërë muajt e...

Fatmir Spahiu për fishekzjarret mbrëmë: Mos Avdullah se fëmijët po na...

0
Ka reaguar aktori Fatmir Spahiu. Mbrëmjen e djeshme janë dëgjuar fishekzjarre në kryeqytet. Lidhur me këtë ka pasur reagime, e duke qenë aktiv në rrjete sociale...

Kosovë/ Avdullah Hoti merr zyrtarisht detyrën e kryeministrit

0
Avdullah Hoti mori sot zyrtarisht detyrën e tij si kryeministër i ri i vendit pas votimit të djeshëm në Kuvend me 61 vota. Hoti...

Kosovë/ Kuvendi miraton qeverinë e re me kryeministër Avdullah Hotin

0
Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë votuar me 61 vota për qeverinë e re të Kosovës të drejtuar nga Avdullah Hoti i LDK-së. Kundër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS