26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Avancojnë

Etiketim: avancojnë

Inter “zjarr” në merkato, avancojnë negociatat për transferimin e Tonalit

0
Pas dështimit në Kupën e Italisë dhe daljes nga gara për titullin kampion, drejtuesit e Interit janë hedhur në merkato për të përforcuar skuadrën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS