16.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Avancimin

Etiketim: avancimin

​Reçica: Me avancimin e mekanizmave ligjorë jetësojmë të drejtat e personave...

0
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, sot ka pritur në takim përfaqësuesit e shoqatës së personave me aftësi të kufizuara HANDIKOS, të...

Ministrja Dumoshi ofron mbështetjen e saj avancimin e hendbollit

0
Ministrja për Kulturë, Rini dhe Sport, Vlora Dumoshi, e ka uruar presidentin e FHK-së, Eugen Saraçini, me rastin e përfundimit të suksesshëm të edicionit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS