26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autoriteti

Etiketim: Autoriteti

Pas karburanteve, Autoriteti i Konkurrencës nis monitorimin e tregjeve të vajit...

0
I nxitur nga informacionet dhe shqetësimet e marra nga media për rritjen e menjëhershme të çmimeve për produktet e shportës, Autoriteti Shqiptar i Konkurrencës...

Rritja e çmimeve, Autoriteti i Konkurrencës: Krahas naftës nisim monitorimin e...

0
Autoriteti i Konkurrencës bëri të ditur në një njoftim të ri për shtyp se krahas monitorimi të tregut të karburanteve naftë dhe benzinë ka...

Boçi: Pse ndryshoi autoriteti kontraktor? Rama: Nuk ka lindur ai burrë...

0
Tashmë janë bërë tashmë mbi 8 orë që ndodhet në komisionin hetimor për incineratorët, kryeministri Edi Rama ka debatuar me deputetin demokrat Luçiano Boçi.Ishte...

Autoriteti Portual Durrës: Nga nesër udhëtojnë vetëm shqiptarët rezidentë në Itali...

0
Drejtoria e Përgjithshme Detare vjen me një njoftim drejtuar kapitenerive të Porteve, autoriteteve portuale si dhe agjencive detare. Drejtoria Detare njofton se nga data...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS