30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autor

Etiketim: autor

Makina me xhama të zinj, autorët me kapele në kokë! E...

0
Arben Mërkuri (Ibrahimi) i njohur me nofkën "Maneci" është ekzekutuar nga vrasës me pagesë, është përfundimi në të cilin ka dalë grupi i hetimit...

Zbardhet plagosja e 34-vjeçares, autor bashkëshorti shqiptar që inskenoi grabitjen për...

0
Policia italiane ka zbardhur një ngjarje të rëndë të ndodhur në qytetin e Pistoia-s në zonën e Toskanës, ku e plagosur mbeti një shtetase...

Autorët ishin me motor/ Kush është Dedë Pllanaj, i cili u...

0
Detaje të reja janë zbuluar nga plagosja e sotme me armë zjarri e Dedë Pllanajt në hyrje të Dobraçit në Shkodër. Mësohet se Pllanaj...

Atentati në Pogradec, policia prangos pesë persona që ndihmuan autorët të...

0
Fatjon Bono, Kristian Kresto, Hekuran Gjona, Ledion Shkullaku, dhe Rudi Shaho janë arrestuar nga policia pas atentatit të djeshëm në Pogradec, pasi përkrahën autorët...

Plagosën me thikë 2 të rinjtë, shpallen në kërkim autorët e...

0
Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Berat shpallën në kërkim shtetasit E. N., 31 vjeç, F. Q., 24 vjeç dhe  F....

Arrestohet një nga autorët e grabitjes në Kamzë

0
Finalizohet nga Komisariati i Policisë Nr. 5, operacioni policor i koduar "Filiali 2".Falë veprimeve të shpejta dhe profesionale, zbardhet dhe dokumentohet në kohë rekord,...

Dhunuan kancelarin e Gjykatës së Elbasanit, arrestohet një nga autorët

0
Policia e Elbasanit ka identifikuar një nga dy autorët që dhunuan kancelarin e Gjykatës Ledio Sulkuqi.Policia ka vënë në pranga 24-vjeçarin U.G, banues në...

Prokuroria e Posaçme kërkon 157 vite burg për autorët e grabitjes...

0
Prokuroria e Posaçme kërkon dënimin me 24 vite burg për Klement Çalën dhe me nga 19 vite burg për 7 të pandehurit e tjerë,...

Atentati në Elbasan/ Autorët qëlluan më shumë se 20 herë me...

0
Atentati i ndodhur pasditen e sotme në Papër të Elbasanit nuk është i pari që ndodh në këtë zonë.Ajo është kthyer në skenë krimi disa...

Digjen prej ditësh sipërfaqe toke në Lezhë, autorë vetë banorët

0
Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë zonën e kënetës, pranë plazhit të Talës në Lezhë. Sipërfaqe të mëdha me shkurre dhe barishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS