17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Automjetit

Etiketim: automjetit

Foto/ I humbi kontrolli i automjetit, momenti kur i riu përplas...

0
Një shofer i një makinë tip “Ford” në SHBA ka humbur kontrollin e mjetit dhe si pasojë ka përplasur tre persona, të cilët janë...

Tenton t’i japë ryshfet policit, arrestohet drejtuesi i automjetit | Lajmi...

0
Arrestohet në flagrancë, shtetasi me iniciale A.A., 47 vjeç, pasi u konstatua duke drejtuar mjetin pa vendosur rripin e sigurisë, i cili me qëllim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS