14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Automjeti

Etiketim: automjeti

Të shtëna me armë në Lezhë, qëllohet drejt një automjeti ML...

0
Të shtëna me armë janë shënuar në dalje të Lezhës rreth orës 20:00. Korrespodenti i Panorama.al bën me dije se një automjet në lëvizje...

“Dëgjoi të shtënat dhe u hodh nga automjeti”/ Ky është Blerim...

0
Blerim Preçi është 28-vjeçari që iu bë atentat në Lezhë mbrëmjen e sotme.Preçi ishte duke lëvizur me automjet së bashku me kushëririn e tij...

Përfshihet nga zjarri automjeti i një polici në Shkodër, dalin pamjet

0
Një automjet i tipit, "Mitsubishi" është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm rreth orës 04:00, në lagjen "Tre Heronjtë", në Shkodër.Siç raportohet automjeti ka...

Qëlloi me armë zjarri në drejtim të një automjeti, arrestohet 30-vjeçari...

0
Policia e Fierit ka bërë të mundur arrestimin e 30-vjeçarit Andrea Çrraga., që qëlloi me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në fshatin Petovë të...

Ndalohet automjeti me 9 kg kanabis në Rrugën e Kombit, arrestohet...

0
Policia shqiptare ka njoftuar sot finalizimin e një operacioni për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve.Si rezultat i këtij operacioni, në Rrugën...

Aksident në Maliq, automjeti përplas një 13-vjeçar me biçikletë

0
Një 13-vjeçar është përplasur duke përfunduar në spital në gjendje kritike për jetën nga një makinë mbrëmjen e sotme në Maliq.Policia bën me dije...

Merr flakë në ecje e sipër automjeti tek Liqeni i Thatë

0
Një automjet është përfshirë nga flakët në lëvizje e sipër paraditën e sotme në afrësi të Liqenit të Thatë.Policia raporton se është djegur pjesërisht...

Kush nuk paguan gjobat deri në 30 ditë, do t’i bllokohet...

0
Të gjithë drejtuesit e automjeteve që nuk shlyejnë gjobat brenda 30 ditësh, do t'u bllokohet automjeti dhe nuk do të mund të marrin në...

Vihet në pranga 23-vjeçari, vodhi para brenda një automjeti

0
Komisariati i Policisë Fier ka arritur të zbardhë një vjedhje të ndodhur në Fier. Pas denoncimit të bërë nga pronari i automjetit është bërë...

Ja automjeti i djegur i autorëve të vrasjes në Elbasan, targat...

0
ELBASAN Sigurohen fotot e automjetit tip ”Volkswagen” me të cilin autorët e vrasjes së Emiljano Ramazanit në Elbasan u larguan për ta braktisur dhe djegur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS